Vystudovala jsem historii a teorii filmu. Filmy mě fascinovaly svým zvláštním světem. Hledala a nenacházela jsem v nich odpovědi na své otázky. Zároveň jsem se zajímala o duchovní rozvoj a alternativní medicínu. Vždycky mě přitahovaly příběhy úspěšných lidí. Dnes už vím, že šlo o osobní rozvoj. Tenkrát jsem to neuměla pojmenovat.

Po skončení školy jsem udělala kariérní sebevraždu a přestěhovala se z Prahy do malé vesnice na jižní Moravě. Z umělého intelektuálního prostředí jsem se ocitla v reálném životě. Zmenšilo se měřítko a já jsem začala vnímat skutečné lidi, jejich problémy a individualitu. Jak se ukázalo, tohle období bylo mojí opravdovou životní univerzitou.

Po šesti letech jsem se i s novou rodinou vrátila zpátky do Prahy, ale srdcem jsem uvízla někde kolem Pálavy. Nastoupily deprese. Chtěla jsem je řešit a díky nim jsem objevila kineziologii, ze které jsem nadšená dodnes. Většinu kurzů jsem absolvovala v těhotenství s mladším synem. Jsem přesvědčená, že i díky tomu je z něho dnes naprosto pohodové a vyrovnané dítě.

Několik let jsem pracovala jako redaktorka v novinách a odborných časopisech. Pět let jsem strávila na mateřské dovolené, z toho jsem se tři roky věnovala studiu a praktikování kineziologie. V současné době pracuji jako redaktorka v nakladatelství a rozvíjím svoji terapeutickou praxi. 

Mám absolvovaný první a druhý studeň Reiki, sedm kurzů kineziologie One Brain a další doplňkové kurzy One Brain (Hojnost, Uzavření neukončených záležitostí, Uvědomění si mimosmyslového vnímání). Zajímám se o homeopatii, Bachovy esence, zdravé stravování, jógu a léčivou energii krystalů. Všechny tyto poznatky se snažím propojovat s kineziologií.