Reference

Paní Martina - kinezioložka - moc milá a jemná paní. Bylo to pro mne příjemné setkání a velmi jemně mě navedla k příčině mých dlouhodobých potíží, odblokovala a tzv. mě nahodila, dala mi nový program, které ho se teď držím a pevně doufám, že ho udržím. Ještě jednou děkuji a vřele doporučuji.

Monika Haňurová, 27. 2. 2018

Jak to bylo ze začátku takové nevinné, tak nakonec za tím byla velká síla a myslím, že pro mě to bylo hodně důležité...takové celkové shrnutí všech energií minulosti i tohoto života (který mě k nim navedl) a hlavně, navrácení zpátky do své vlastní původní energie... do té "celistvé", té počáteční... jako bych si znovu vzala zpět všechnu svoji energii a sílu, která se po té dlouhé cestě časem poztrácela... cestou v autě jsem cítila velkou radost, takové nějaké naplnění a že teď jsem to "opravdu já sama, ve své plné síle". Taková velká úleva...
Petra Štepánková, 8. 12. 2017 

Minulý týden jsem byla u Vás na terapii a píšu, abych Vám dala vědět, jak se mi daří. Cítím rozhodně změnu k lepšímu - není to sice ještě stoprocentní a stále se mi vrací napětí v levé straně, je to jako bych tak trochu bojovala sama se sebou. Ale postupně se uvolňuji čím dál víc a celkově se cítím prostě daleko lépe. Kineziologii, tedy přesněji, Vámi provedenou terapii považuji za nejlepší metodu, kterou jsem kdy zkusila. Opravdu cítím výsledky hned a taky cítím, že jsem na začátku zlepšujícího se procesu.
Takže děkuji a pokud bych potřebovala něco řešit v budoucnu, ráda se na Vás obrátím.
Šárka Olšanská, 27. 8. 2018